Konferencia KK 2017« Back to Questions List

Ahoj priatelia. Chcem sa podakovat za moznost byt sucastou "spolocenstva" krestanskych koucov, lebo vnimam ze sme naozaj viac ako len organizovana skupina. S Ivetkou sme absolvovali vycvik tento rok v jeho prvej polovici a za tych niekolko mesiacov sa podla mna z nasej na zaciatku neznamej skupiny ozaj stalo spolocenstvo. No a ako spoznavam aj viacerych z vas na dalsich a dalsich akciach, vnimam ze sme si blizsi a blizsi ... a kedze nas spaja aj cosi ovela silnejsie ako len spolocny zaujem ... pre mna sa to stava spolocenstvom. Prezivam radost zo stretnuia s vami, zo spolocne stravenych chvil, zo zdielania, z ucenia sa novym veciam, zo spoznavania... DAKUJEM! P.S.: jednou z hodnotnych myslienok pre mna bola moznost posluzit si navzajom sluzbou koucovania v case, ked este nemame rozbehnute vonkajsie kontakty, aby sme nepozabudali... tak sa tesim na niekoho z vas (skoda ze sa nedaju pouzivat smajliky)
Posted by Vladimír Slavkovský
Asked on 29. októbra 2017 21:46

Prietelia, všetkých vás pozdravujem ! A ak ste mali príspevok, teším sa, až ho tu niekde nájdem, lebo už teraz mám silnú potrebu vrátiť sa k tomu. Po každej konferencii mi pribudnú noví priatelia na fejsbúku. Z času na čas sa mi aj podarí s niektorými prehodiť slovko a tak sa viac poznať. Som vďačná, že môžem byť súčasťou tohto priekopníckeho projektu a že tu nachádzam toľko bytostí s mojou krvnou skupinou. Občas sa mi stáva….takto v živote…že sa cítim ako blázon obklopený masou praktických realistov. Moju pozitivitu nazývajú naivitou…ale s vami nachádzam kus dobra, o ktorom som presvedčená, že JE. Ďakujem za všetko. Danka C.

Posted by Dana Cintulová
Answered On 11. novembra 2017 14:57

Milí priatelia,

vďaka vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli dosť veľa hodín svojho života venovať práve nášmu stretnutiu v Trenčíne. Vďaka všetkým, ktorí skúšate začať, nebojíte sa odmietnutia alebo vlastných chýb. Aj pre mňa má naša komunita rozmer, ktorý nikde inde nenachádzam: profesionálna práca vo vinici Pána. Teší ma každý nový kurz a nové priateľstvá. Povzbudzuje ma to namiesto oddychu ďalej s mysľou začiatočníka ponúkať vám všetkým priestor na rast. Vašu prácu potrebujú stovky a tisíce ľudí. Svedectvá, ktoré sme počuli, nech sú povzbudením pre nás všetkých. Už teraz sa teším na Tretiu konferenciu kresťanských koučov! Nech vás všetkých Pán požehnáva.

Posted by Marián Kubeš
Answered On 31. októbra 2017 21:11

Milí účastníci Konferencie KK 2017, neviem, ako ste konferenciu prežívali Vy – a celkom rada by som to vedela -, ale pre mňa to boli istým spôsobom aj duchovné cvičenia, za čo som naozaj vďačná. Ten čas pre mňa znamenal nové obrátenie a vzpruhu snažiť sa byť bližšie k Bohu a ľuďom. Myslím si, že techniky koučovania sa dajú osvojiť na viacerých miestach, ale atmosféru prijatia a akejsi pokojnej vnútornej radosti, aká vládne v komunite KK, a všetko to Božie, čo tam môžeme načerpať, by sme ťažko hľadali inde. Ďakujem organizátorom, ale aj všetkým zúčastneným. Hela S.

Posted by Helena Sališová
Answered On 30. októbra 2017 15:09