Kouciada 2017« Back to Questions List

Ahote vsetci Tak sme doma. V nedelu su nastastie vsetky kolony opacnym smerom ako bola nasa cesta domov, tak to trvalo beznych 4,5 hodiny. Chceme sa s Ivetkou hlavne podakovat. Za spolocenstvo, za nove vedomosti, za novu skusenost a tiez za bonus, ktoreho sa nam spolu s Veronikou a Jankom Mikolajovymi dostalo - osobny gitarovy koncert, krasnej hudby v podanim Mariana. Vecerna atmosfera dychala poetickymi textami krestanskej moderny a Marianovej hudby v textom primeranych melodiach, raz bluesovych, raz melancholickych ale aj rychlych a veselych. Naozaj to bol bonus, ktory sme ziskali k odvahe prijat otvorene pozvanie Gitky a Mariana prenocovat u nich. Hoc na lietadla nakoniec nebolo vhodne pocasie, ostala dohoda, ze nabuduce to opat skusime a snad vyjde :) Na zaver poprosim o tip, kde sa daju kupit take mudre kocky, ktore vedia vyjadrovat, znazornovat, predstavovat ... napr. jedinecnou fialovostou vynimocnost sefky FG :) ... Skusim v Kosiciach u Dracika, mozno budu mat ... dam vediet ako som pochodil... Na zaver vsetkym zo Sarisa prajeme a vyprosujem pozehnany cas a odvahu vstupit do sluzby vybaveni dalsim nastrojom v brasni ... :) +! Vlado a Iveta Slavkovski P.S.: a ozvite sa aj dalsi, ako ste dosli a ci uz mate kocky :D
Posted by Vladimír Slavkovský
Asked on 20. augusta 2017 20:20

Ďakujem Gitke a Marianovi, ako sú živým príkladom toho, čo vyučujú. Ďakujem za otvorený dom pre Koučiádu 2017, kde som sa cítila ako milované Božie dieťa, dobre zaopatrené telesne, obohatené duchovným spoločenstvom s Božou Trojicou cez bratov a sestry. Ďakujem Marianovi za ďalší praktický krok a nástroj vystrojenia pre službu tým, ktorí chcú porásť do svätosti aj možnosť si to hneď vyskúšať a mojej skupinke koučiek v praxi, ktoré mi venovali pri nácviku novej zručnosti citlivé a načúvajúce srdce. Ďakujem Bohu za Vás, že na mojej križovatke života mi On dal smerovku k VÁM!

Posted by Ester Krišková
Answered On 27. augusta 2017 21:03

Milá Gitka, Marián a všetci účastníci,
neskoro, ale predsa, chcela by som sa poďakovať predovšetkým hostiteľom za skvelé prijatie a organizáciu. Vďaka, Marián, za zručnosti, ktoré si nám znova sprostredkoval. Gitka, bez Tvojej obetavej láskavosti by to však nebolo.
Kiež by bolo takých dní čo najviac!
Hela
PS Mrzí ma, že som nepočkala na koncert…

Posted by Helena Sališová
Answered On 24. augusta 2017 15:53

Ďakujeme s Gitkou všetkým, ktorí ste prišli do Častej. Povzbudzuje nás to, lebo vidíme záujem o prácu kouča a túžbu pomáhať iným. Hoci dominovali kocky, ako Vlado píše, pamätajte, že najdôležitejší je ten človek pre vami a jeho cesta k Bohu.
Naozaj sme sa tešili z vás všetkých aj z ochoty nadsluhovať do večerných hodín…Vďaka aj don Mariánovi, ktorý sa dokázal uvoľniť, aby nám odslúžil sv. omšu.
Zanedlho budeme mať možnosť byť spolu v trochu inom duchu – na druhej konferencii kresťanských koučov Slovenska v Trenčíne. Čaká nás zaujímavý a veríme, že hlavne užitočný program, ktorý pomôže mnohým z nás to koučovanie ”naozaj rozbehnúť”.
Požehnaný čas všetkým.

Posted by Marián Kubeš
Answered On 24. augusta 2017 14:54