koucing na telesne uzdravovanie« Back to Questions List

Ahojte, chcel by som sa spytat, ake mate skusenosti s pouzitim koucingu pri rieseni tzv. "telesnych" problemov klientov, napr. neplodnost, migreny, nevolnost,.... . Marian, na kurze koucovania si nieco spominal, ze sa niekto vo svete takymto koucingom zaobera. Viete nieco viac, blizsie? Ja som totiz pouzil koucovanie pri velmi tazkej nevolnosti a chcem si overit, ci postupne zlepsenie stavu koucovaneho bolo nezavisle od môjho koucingu, alebo mu to koucovanie pomohlo. Pri koucingu som mal velmi silny pocit ze je to cesta pomoci. Feedback mi koucovany nevie dat, ale je rad ze mu je lepsie. Dakujem Juraj
Posted by Juraj Žabka
Asked on 12. júna 2017 11:34

Ahoj, Juraj,
nikto Ti doteraz neodpísal, tak som sa rozhodla, že keď som si Tvoju správu už raz ”náhodne prečítala”, tak sa ozvem.

Absolvovala som kurz na jar 2017, kde som bola dobrovoľníčkou pri koučovacej technike, ktorá pre mňa znamenala veľké vnútorné uzdravenie. Jeho dôsledkom sa počet mojich migrén znížil cca o 70 %. Jedno je isté, že takúto službu môže ponúknuť len veľmi nadaný a skúsený kouč.
Keď som ešte nepoznala kresťanský koučing, pravidelne som sa venovala jednej tínedžerke, ktorá trpela obrovským strachom, že zvracia na verejnosti. Myslím si, že aj vďaka pravidelným a častým rozhovorom v atmosfére prijímajúcej lásky, sa jej stav úplne vyliečil. Potvrdzuje to skutočnosť, že koučing, modlitba a láskavé, sústredené prijatie určite prinášajú aj fyzické uzdravenie.
Požehnaný čas!
Hela

Posted by Helena Sališová
Answered On 24. augusta 2017 16:19